CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Çankırı Baskılı Ambalaj Kağıdı

Çankırı Baskılı Ambalaj Kağıdı | Firma Çankırı Baskılı Ambalaj Kağıtları | Çankırı Baskılı Ambalaj Malzemeleri | Ambalaj Ürünleri| Çankırı Ambalaj Kağıdı Fiyatları | Çankırı Baskılı Kağıt | Çankırı Baskılı Paket Ambalaj Kağıdı | Çankırı Ambalaj Kağıdı Fiyatları

Baskili Ambalaj Kagidi

Çankırı baskılı ambalaj kağıtları restoran vb. işletmelerin sattıkları ürünleri paketleyip müşterilerine sunmak amacıyla kullanılmaktadır. Basım yapılan kağıdın kaliteli olması gereklidir. Çankırı ambalaj kağıtlar flekso tekniği ile baskı yapılmaktadır. İlk basımda bobin olarak basılan kağıtlar daha sonralarda müşterilerimizin isteğine göre bölünmektedir.

Çankırı ambalaj kağıt çeşitleri beyaz sülfit, naturel sülfit, kraft, şamua kraft, yağlı kağıt, 1. hamurdur. 4 renk çankırı flesko basım uygulanan ambalaj kağıtları iş yerlerinizin tanıtımı ve pratik kullanım özelliği ile oldukça fazla tercih edilen ürünlerimizdendir.

 

 

 

Örnekler:

Bir çok gıda sektöründe çalışan ve gıdaların paketlenmesini sağlayan çankırı ambalaj kağıtları tanıtımınızı yapmanız logonuzun adınızın veya adres bilgileriniizn daha fazla akılda kalmasını sağlamak için kullanılabilmektedir. Çankırı baskılı ambalaj kağıdı da üretim yapan firmamız kaliteli ve hijyenik koşullarda çalışmaktadır. Çankırı ambalaj kağıdı baskı yapan çalışanlarımız işlerini en güzel ve temiz bir şekilde yapmaktadırlar. Çankırı baskılı ambalaj kağıdı fiyatlarını öğrenmek için ambalaj kağıdı isteklerinize göre firma çankırı baskılı ambalaj kağıdı fiyatlarında size özel teklifleri değerlendirebilirsiniz. Tüm çankırı ambalaj kağıdı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin. 0850 302 15 80

Etiketler: Çankırı baskılı ambalaj kağıdı, çankırı baskılı ambalaj kağıdı fiyatları, çankırı baskılı ambalaj kağıdı, çankırı ambalaj kağıdı, firma çankırı baskılı ambalaj kağıdı, çankırı askılı paket ambalaj kağıdı, çankırı askılı kese kağıdı, çankırı ülfit kağıt, çankırı ambalaj kağıdı satın al, kraft çankırı ambalaj kağıdı fiyatlarıçankırı ambalaj kağıdı baskı, çankırı ambalaj kağıdı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner