Çankırı Kutulu Buklet Traş Seti

Kutulu Buklet Traş Seti Çankırı | Çankırı Mini Diş Seti | Çankırı Otel Buklet Malzemeleri | Otel Buklet Malzemeleri Fiyatları Çankırı | Traş Seti | Çankırı Otel Buklet Setleri | Buklet Ürünleri Çankırı

kutulu buklet tras seti

Çankırı otel tipi traş setleri içerisinde bir adet traş köpüğü ve traş bıçağı bulunmaktadır. Ürünler sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve izinlidir. Kutu üzerine logonuzu baskı yaptırabilirsiniz. Otel buklet ürünleri çankırı ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Otel konukları için hazırlanan diğer bir ürün ise  çankırı otel traş setleridir. Bu ürün konaklama esnasında banyoda bulundurulur. Genelde traş kremi, traş bıçağı veya traş köpüğü bulunmaktadır. Bu ürünler buklet traş seti, traş seti, logo baskılı traş seti biçiminde üretilmektedir.

 

 

 

 

 

Örnekler:

Çankırı otel traş setleri otel setlerinin bir diğeridir. Çankırı otel buklet malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken buklet traş seti çankırı isteğinize göre kutusu üzerine logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Traş seti fiyatları çankırı ve çankırı kutulu traş setleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Çankırı traş seti, traş seti fiyatları çankırı, çankırı buklet traş seti, otel traş setleri çankırı, kutulu traş setleri, çankırı otel buklet ürünleri, buklet setleri, bakım setleri çankırı , kutulu buklet traş seti çankırı.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner