Çankırı Mat Polipropilen Etiket

Çankırı Mat Polipropilen Etiket | Çankırı Pp Etiket | Çankırı Mat Etiket | Çankırı Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Çankırı Polipropilen Ürünler | Çankırı Sembol Barkod Etiket | Çankırı Mat Pp Etiket | Çankırı Barkod Sistemleri | Çankırı Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Çankırı mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Çankırı polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Çankırı pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Çankırı mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Çankırı at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Çankırı mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Çankırı mat pp etiket çankırı opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Çankırı mat etiket, çankırı opak pp, çankırı mat ppçankırı boş etiket, çankırı termal etiket fiyatları, çankırı şeffaf pp, çankırı mat polipropilen, çankırı etiket, etiket çankırı , ribon çankırı , karekod okuyucu çankırı , polipropilen, çankırı polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner