Çankırı Lamine Termal Etiket

Çankırı Lamine Termal Etiket | Çankırı Lamine Termal Etiket Fiyatları | Çankırı Lamine Termal Etiket Nedir | Çankırı Lamine Termal Barkod Etiketi | Çankırı Termal Etiketler | Çankırı Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Çankırı lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Çankırı lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Çankırı lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Çankırı lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen çankırı etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda çankırı termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer çankırı  etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan çankırı  lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Çankırı termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Çankırı lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Çankırı etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Çankırı lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Çankırı lamine termal etiket nedir? Lamine çankırı termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel çankırı lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Çankırı lamine etiket, çankırı termal etiket, çankırı top etiket, çankırı ribonsuz baskı, çankırı baskılı etiket, çankırı renkli termal etiket, çankırı lamine termal barkod etiketi, çankırı kuşe etiket, çankırı termal etiket boyutları, çankırı boş etiket, çankırı termal etiket fiyatları, çankırı lamine etiketler, çankırı eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner