CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Çankırı Baskılı Pide Kutusu

Çankırı  Baskılı Pide Kutusu | Çankırı  Pide Kutusu Fiyatları |Çankırı Pide Kutusu  |Çankırı Pide Kutusu Ölçüleri | Çankırı Pide Kutusu İmalatı | Çankırı Hazır Pide Kutusu | Çankırı Pide Ve Lahmacun Kutusu | Çankırı Pide Kutuları | Çankırı Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, çankırı baklava kutusu, pizza kutusu,çankırı lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Çankırı baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Çankırı baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Çankırı baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Çankırı baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Çankırı pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı çankırı pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Çankırı baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Çankırı pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Çankırı baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için çankırı pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel çankırı pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Çankırı baskılı pide kutusu, çankırı pide kutusu fiyatları, çankırı pide kutusu imalatı, çankırı pide kutusu , çankırı baskılı pide kutusu fiyatları, çankırı baskılı ambalajlar, çankırı pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner