Çankırı Chromolux Etiket

Çankırı Chromolux Etiket | Çankırı Chromolux Etiket Nedir | Çankırı Chromolux Etiket Fiyatları | Çankırı Chromolux Etiket Baskı | Çankırı Kromolüks Etiket | Çankırı Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Çankırı Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Çankırı chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Çankırı chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan çankırı chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan çankırı kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı çankırı chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Çankırı chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Çankırı chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve çankırı  kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Çankırı choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Çankırı choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel çankırı etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Çankırı etiket, çankırı etiket fiyatları, çankırı barkod etiket fiyatları, çankırı baskılı etiket fiyatları, çankırı barkod, çankırı rulo etiket fiyatları, çankırı barkod fiyatları, çankırı rulo etiket, çankırı yapışkanlı etiket, çankırı barkod sistemi, çankırı barkod okuyucu, çankırı barkod okuyucu fiyatları, çankırı koli etiketi, çankırı tekstil etiketi, çankırı saten etiket, çankırı metal etiket, çankırı mat pp etiket, çankırı mat pe etiket, çankırı etiket baskı, çankırı mat polietilen etiket, çankırı lazer etiket, çankırı boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner