Çankırı Güvenlik Etiketi

Çankırı Güvenlik Etiketi | Çankırı Garanti Etiketi | Çankırı Güvenlik Etiketleri | Çankırı Etiket | Çankırı Alarm Etiketi | Çankırı Güvenlik Etiketi Fiyat | Çankırı Güvenlik Etiketi Nasıl Çıkarılır

guvenlik etiketi

Çankırı garanti etiketleri ribon baskıya uygun olup kuvvetli bir yapışkanı sayesinde yapıştırdığınız yerden kaldırmaya kalktığınızda küçük parçalar halinde dağılır ve o yerde kalıntılar bırakır. Bu özelliğinden dolayı teknolojik ürünlerin garantisinin kontrolünde kullanılan çankırı güvenlik etiketleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız her ebatta kırılgan baskılı etiket veya çankırı kırılgan baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Ribon baskıya uygun bir yapıda olan çankırı güvenlik etiketi özel bir yapısı vardır. Yapıştıktan sonra bir daha tek parça halinde çıkmayan güvenlik etiketleri genelllikle teknolojik aletlerde garanti etiketi çankırı olarak kullanılmaktadır. Kırılgan etiket yapıştırıldıktan sonra çıkartmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır ve yapıştırıldıkları yerde iz bırakmaktadır. Bu şekilde etiket çankırı kaldırıldığında ürünün garantisi bitmiş olarak kabul edilmektedir.

 

 

Örnekler:

Çankırı güvenlik etiketleri istenildiği zaman hologram etiket olarakda üretilebilmektedir. Yapıştırıldığı yerden çıkartılırken farklı özelllikleri ile imha olurlar. Garanti etiketleri söküldüğünde parçalara ayrılırlar. Kırılgan etiketler yapıştırıldığı yerden çıkartıldığında etiketin zemini yapışan yüzeyde kalıcı iz bırakabilir. Güvenlik etiketinde isteğinize göre beyaz etiket üzerine baskı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için ve size özel çankırı güvenlik etiketi fiyatları için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Çankırı garanti etiketi, çankırı güvenlik etiketi, çankırı etiket, çankırı kırılgan etiket fiyatları, çankırı termal etiket, eko etiket çankırı , çankırı güvenlik etiket fiyatları, çankırı emniyet etiketi, çankırı garanti etiketi basımı, kırılgan garanti etiketi çankırı .

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner