Çankırı Polietilen Opak Etiket

Çankırı Polietilen Opak Etiket | Çankırı Opak Pe Polietilen Etiket | Çankırı Opak Polietilen Etiket | Çankırı Opak Etiket | Çankırı Opak Etiket Fiyatları | Çankırı Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Balıkesir

polietilen opak etiket

Çankırı Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Çankırı opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Çankırı opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta çankırı opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir çankırı  etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Çankırı opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Çankırı polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız çankırı barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Çankırı polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve çankırı opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Çankırı polietilen etiket, çankırı polietilen opak etiket, çankırı opak etiket fiyatları, çankırı opak etiket, çankırı opak polietilen (pe) etiket, çankırı sembol etiket, çankırı polietilen pe etiket, çankırı opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner