CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Çankırı Baskılı Pasta Kutusu

Çankırı Baskılı Pasta Kutuları | Çankırı Pasta Kutusu | Çankırı Pasta Kutusu Fiyatları | Çankırı Baskısız Pasta Kutusu | Çankırı Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Çankırı Pasta Kutusu Baskılı | Çankırı Pasta Kutusu Siparişi | Çankırı Baskılı Kutu | Çankırı Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Çankırı pasta kutusu, çankırı baklava kutusu, çankırı pizza kutusu, çankırı lahmacun kutusu, çankırı pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Çankırı baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Çankırı baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Çankırı baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı çankırı pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Çankırı baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Çankırı Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Çankırı baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için çankırı pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel çankırı pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Çankırı baskılı pasta kutusu, çankırı baskılı pasta kutusu fiyatları, çankırı pasta kutuları, çankırı pasta kutusu fiyatları, çankırı pasta kutusu imalatı, çankırı baskılı pasta kutusu ve fiyatı, çankırı ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner