Çankırı Silvermat Etiket

Çankırı Silvermat Etiket | Çankırı Silvermat Etiket Fiyatları | Çankırı Silvermat Etiket Özellikleri | Çankırı Silvermat Etiket Yazıcı | Çankırı Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Çankırı Silver Mat Etiket | Çankırı Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Çankırı silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir çankırı etiket türüdür. Genellikle kitap ve çankırı barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Çankırı silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun çankırı etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan çankırı silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Çankırı silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Çankırı silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Çankırı silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Çankırı silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Çankırı silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Çankırı etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Çankırı silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Çankırı silvermat etiket, çankırı termal etiket, çankırı silver mat etiketler, çankırı mat etiketler, çankırı silver mat etiket fiyatları, çankırı etiket fiyatları, çankırı şeffaf etiket fiyatları, çankırı silver mat barkod etiketi, çankırı barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner