CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Çankırı Baskılı Pizza Kutusu

Çankırı Baskılı Pizza Kutusu Fiyatları | Çankırı Pizza Kutuları | Çankırı Pizza Kutusu Fiyatları | Çankırı Pizza Kutusu | Çankırı Pizza Kutusu İmalat | Çankırı Pizza Kutusu Ölçüleri | Çankırı Pizza Kutusu Fiyatları | Çankırı Baskısız Pizza Kutusu | Çankırı Pizza Kutusu İmalatı


pizza kutusuGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pizza kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pizza kutusu, çankırı baklava kutusu, çankırı lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Çankırı baskılı pizza kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir.

Çankırı baskılı pizza kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Çankırı baskılı pizza kutusu üretiminde tre ve ofset baskı türleri kullanılmaktadır. Çankırı baskılı kutularda genellikle oluklu mukavva kullanılmaktadır. Pizza kutuları genellikle pizzacı, kebap salonları ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

Çankırı baskılı pizza kutuları oldukça kaliteli kartonda sağlık ve kalite koşullarına uygun olarak üretilmişlerdir. Çankırı pizza kutuları hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Çankırı pizza kutusu ölçüleri pizzaların boyutlarına göre farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Çankırı askılı pizza kutusu fiyatları ile çankırı pizza kutusu fiyatları arasında fazla bir fark bulunmamaktadır. Çankırı baskılı pizza kutusu satışı yapan firmamızla çankırı baskılı pizza kutusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Çankırı baskılı pizza kutusu, çankırı pizza kutuları, çankırı basklı kutular, çankırı baskılı pizza kutusu fiyatları, çankırı pizza kutusu fiyatları, çankırı pizza kutusu imalatı, çankırı pizza kutusu, çankırı baskılı pizza kutusu satışı, çankırı baskılı ambalajlar.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner