Çankırı Eko Termal Etiket

Çankırı Eko Termal Etiket | Çankırı Eko Termal Etiket Fiyatları | Çankırı Eko Termal Kağıt | Çankırı Termal Etiketler | Çankırı Eco Termal Etiket Nedir | Çankırı Top Termal Etiket | Çankırı Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Çankırı eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Çankırı eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için çankırı etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu çankırı etiket en çankırı ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Çankırı eko termal etiket fiyatları ve çankırı eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan çankırı eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Çankırı eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Çankırı termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Çankırı ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Çankırı etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Çankırı termal etiket, çankırı etiket çankırı , çankırı boş etiketçankırı eco etiket, çankırı etiket fiyatları, çankırı eko termal etiket, çankırı etiket, çankırı eco termal etiket fiyatları, çankırı sıra numarası etiketi, çankırı ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner